Sponzoři klubové výstavy

logopelisky logo cmku

           

Jste zde

Domů

DUO CACIB Brno, 3.2.2018

posuzoval: Jančík Leoš, Ing., CZ

PSI

Třída dorostu

1840 Christian  Stříbrný Artep, maj: Mlčochová Jarmila, Velmi nadějný2 

1841 Kayo  Zlatá orchidej, maj: Horváthová Dana, Velmi nadějný1 

Třída mladých

1842 Jerome  Zlatá Orchidej, maj:  Čechová Petra, Výborný1 

Mezitřída

1843 Benjamin  Bohemia Charlott, maj:  Nosová Jarmila, Výborný2, RCAC 

1844 Koko Jumbo  Ars Ashanti, maj:  Kosařová Věra, Velmi dobrý3 

1845 Vinetou-Fizz  z Údolí Liberku, maj:  Hajdukova Renata, Výborný1, CAC 

Třída otevřená

1846 Chkalov  Moskovskiy Talisman, maj:  Manina Irina, Velmi Dobrý3 

1847 Amazing Luck  Living The Dream, maj:  Čechová Petra, Výborný2 

1848 Nobby Anytime  Sunachates, maj:  Begena Olga, Výborný1, CAC, RCACIB 

Třída šampionů

1849 Coco Jumbo  Nové Kasio, maj:  Kosařová Věra, Výborný2, RCAC 

1850 Dancing With Desire  Sunachates, maj:  Begena Olga, Výborný1, CAC, CACIB, BOS

1851 Hocus Pocus  of Maryon´s Home, maj:  Hilmerova Babianne, Výborný3 

1852 Kiko  Bohemia Platina, maj:  Dedková Ingrid, Absence 

FENY

Třída štěňat

1853 Ariela  Santa la Vida, maj:  Rosecká Tereza, Velmi nadějný1 

Třída dorostu

1854 B.B.Clementine´s  Bon Chillero, maj:  Spurná Zdeňka, Nadějný1 

1855 Hey Amicizia Via  Galibar´s Monchichi, maj:  Lukesová Vendula, Neposouzen 

1856 Cheryl  Stříbrný Artep, maj:  Urbancová Petra, Velmi nadějný1 

1857 One & Only  Sharm de lux, maj:  Begena Olga, Velmi nadějný2 

Třída mladých

1858 Evergreen  Hajduk Gold, maj:  Hajdukova Renata, Výborný2 

1859 Fatality  Sharm de lux, maj:  Šafaříková Lenka, Výborný1, CAJC, BOJ

1860 Hanah  Stříbrný Artep, maj:  Landovská Eva, Výborný3 

1861 Jessie  Zlatá orchidej, maj:  Horváthová Dana, Výborný4 

Mezitřída

1862 Dolce Vita  of Maryon´s Home, maj:  Hilmerova Babianne, Výborný3 

1863 Elektra  Stříbrný Artep, maj:  Jelínková Vladislava, Výborný4 

1864 Heavenly  Glamor Angel, maj: Němcová Šárka, Výborný 

1865 Shine And Chic  Royal Boutique, maj:  Pyrka Karina, Výborný2, RCAC 

1866 Srteet Flash  Florence, maj:  Filippova Natalia, Výborný1, CAC, CACIB, BOB

Třída otevřená

1867 Gianna Nannini  Glamor Angel, maj:  Ledererová Dana, Velmi dobrý2 

1868 Leontine  Nové Kasio, maj:  Hrubá Kamila, Výborný1, CAC 

Třída šampionů

1869 Athéna  Stříbrný Artep, maj:  Urbancová Petra, Výborný1, CAC, RCACIB 

1870 Liana Beauty  Sunachates, maj:  Begena Olga, Výborný2, RCAC 

Gratulujeme!

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).