Sponzoři klubové výstavy

logologo

           

Jste zde

Domů

Hanácká národní výstava psů Brno, 13.1.2018

 posuzovala: Tichá Vladimíra, CZ

PSI

Třída dorostu

738 Alex  Stříbrná vinice, maj: Chrástková Karolína, Absence 

739 Christian  Stříbrný Artep, maj: Mlčochová Jarmila, Velmi nadějný2 

740 Kayo  Zlatá orchidej, maj:  Horváthová Dana, Velmi nadějný1 

Třída mladých

741 Jerome  Zlatá Orchidej, maj: Čechová Petra, Výborný1, CAJC 

Mezitřída

742 Benjamin  Bohemia Charlott, maj:  Nosová Jarmila, Výborný2, RCAC 

743 Blue Boy George  Of Marion´s Home, maj:  Maršálová Irena, Výborný3 

744 Tesoro Del Mundo  Yudzhin Blend, maj:  Zemková Lenka, Výborný1, CAC 

Třída otevřená

745 Amazing Luck  Living the Dream, maj:  Čechová Petra, Výborný2, RCAC 

746 Kiko  Bohemia Platina, maj:  Dedková Ingrid, Výborný1, CAC 

Třída vítězů

747 Zerro Boy  Bohemia Platina, maj:  Dedková Ingrid, Výborný1, CAC, NV  

Třída veteránů

748 You Are My One  Stříbrné přání, maj:  Bystrianská Alena, Výborný1, BOV, BOB

FENY

Třída dorostu

749 Dory  Puerto Montte, maj:  Čechová Petra, Velmi nadějný1 

750 Fairy Amelia  z Dvora Fonovic , maj: Řičařová Marcela, Velmi nadějný2 

751 Hey Amicizia Via  Galibar‘s Monchichi, maj:  Lukesová Vendula, Velmi nadějný3 

Třída mladých

752 Deisy de  Chérissant, maj:  Benešová Pavlína, Velmi dobrý3 

753 Fatality  Sharm de lux, maj:  Šafaříková Lenka, Výborný1, CAJC, BOJ 

754 Jessie  Zlatá orchidej, maj: Horváthová Dana, Dobrý 

755 You´ll Never Be Alone  Stříbrné Přání, maj:  Bystrianská Alena, Výborný2 

Mezitřída

756 Elektra  Stříbrný Artep, maj:  Jelínková Vladislava, Velmi dobrý 

757 Europe  z Dvora Fonovic, maj:  Kroupová Radana, Velmi dobrý 

758 Grace  Stříbrný Amor, maj:  Platilova Olga, Výborný3 

759 Heaven Gate  Glamor Angel, maj:  Šafaříková Lenka, Absence 

760 Laki  Infiela Cartagena, maj:  Bezvodová Naďa, Velmi dobrý4 

761 No More Tears  Stříbrné přání, maj:  Bystrianská Alena, Výborný1, CAC 

762 Royal Boutique  SHINE AND CHIC, maj:  Pyrka Karina, Výborný2, RCAC 

763 Tiffani  od Šárecké skály, maj:  Vyternová Milada, Absence 

Třída otevřená

764 Bellamy's Heart  Melothie's, maj:  Janůšková Martina, Dobrý 

765 Elettra Marconi  Galibar's Monchichi, maj:  Derežić Linda, Výborný1, CAC 

766 Leontine  Nové Kasio, maj:  Hrubá Kamila, Velmi dobrý2 

Třída vítězů

767 Athéna  Stříbrný Artep, maj:  Urbancová Petra, Výborný3 

768 Xena  Hradecká Yessica, maj:  Bezvodová Naďa, Výborný2, RCAC 

769 Zara  Bohemia Platina, maj:  Dedková Ingrid, Výborný1, CAC, NV, BOS 

Gratulujeme!

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).