Sponzoři klubové výstavy

logo

           Giom

Jste zde

Domů

Klubová výstava bostonů Mladá Boleslav, 3.9.2016

posuzovala: Naděžda Klírová, CZ

Fotogalerie

PSI

Třída dorostu

048  COOPER TOKELAU, O: Record Breaker Beauty Gremlins, M: Franceska Kolinea, Ch: Pohořalá Martina, Maj: Smák Martin, VN1

Třída mladých

049  OLIVER  Z ČERTOVEJ ZÁHRADY, O: Ax Dagbej, M: Hessi z Čertovej záhrady, Ch: Trebatická Barbora, MVDr., Maj: Kiseláková Lucie,V2

050  RIVER DANCER DE MANDRAKA, O: Heartily Blackout, M: Go Go Girl de Mandraka, Ch: Željko Ložič, Maj: Carvová Zuzana,V1, CAJC, BOJ

Mezitřída

051  DEE SIMPLY STUNNING, O: New Kid in Town Kashmere´s, M: EQSimply Stunning at Notting Hill, Ch: Smolová Daniela, Maj: Krhovský Oldřich, V2

052  WILD LEGEND BEAUTY GREMLINS, O: Gold Gelb Box Báro-Boss, M: Cantana of Beauty Gremlins, Ch: Olšovská Klaudia, Maj: Pohořalá Martina, V1, CAC, Klub. Vítěz, BOS

Třída otevřená

053  CARLOS RAFONDA, O: Alberich Our Flowers, M: Greysy  z Laderova, Ch: Francová Alena, Maj: Burdíková Nikola Mgr., V2, rCAC

054  CARREY RAFONDA, O: Alberich Our Flowers, M: Greysy z Laderova, Ch: Francová Alena, Maj: Davídková  Petra, V1, CAC

FENY

Třída baby

055  CARAMELLA SWEET BAZL, O: Uppy od Kopce Zebína, M: Darina od Libušiných lázní, Ch: Drmelová Pavla, Maj: Drmelová Pavla, VN1

056  COFFE SWEET BAZL, O: Uppy od Kopce Zebína, M: Darina od Libušiných lázní, Ch: Drmelová Pavla, Maj: Muziková Tereza, VN2

Třída dorost

057  DARKENSS LADY TOKELAU, O: Kennedy´s Special Story Bee, M: Cabanterra Fiordiligi, Ch: Pohořalá Martina, Maj: Pohořalá Martina, Novotná Pavlína, VN1

058  MARSI  OD KOPCE ZEBÍNA, O: New Kid In Town Kashmere’s, M: Giuliana Angel Balader, Ch: Trýzubská Gabriela, Maj: Koubková Bohuslava, VN2

059  MIAMI OD KOPCE ZEBÍNA, O: New Kid In Town Kashmere`s, M: Giuliana Angel Balader, Ch: Trýzubská Gabriela, Maj: Bravenec Milan, N

Třída mladých

060  PRISCILLA DE MANDRAKA, O: Primo Cavaliere Regal Destiny, M: Farah de Mandraka, Ch: Željko Ložič, Maj: Carvová Zuzana, VD2

061  SORAYA SIMPLY BEATIFUL DE MANDRAKA, O: Cameron Beauty Gremlins, M: Geraldina de Mandraka, Ch: Lozic Željko, Maj: Čekanová Markéta, V1, CAJC

Mezitřída

062  EYWA PRO-NIKA, O: Jabo´s Golden Jack Sparow, M: Violet od Kopce Zebína, Ch: Prokelová Veronika, Maj: Prokelová Veronika, V1, CAC

063  KAA ELLI OD KOPCE ZEBÍNA, O: Kashmere´s New Kid in Town, M: Giuliana Angel Balader, Ch: Trýzubská Gabriela, Maj: Vaňková Lucie, V2, r.CAC

Třída otevřená

064  ANGELICA NOČNÍ STRÁŽCE, O: UPPY od Kopce Zebína, M: Amazing  Arya Pro-Nika, Ch: Cihelková Vladimíra, Maj: Cihelková Vladimíra, VD3

065  FIORDILIGI CABANTERRA, O: CH.Dinner Jacket Enjoy the Day, M: Darinka Cabanterra, Ch: Caban Miloš, Maj: Pohořalá Martina, V2, r. CAC

066  TOBIANA CRYSTAL´S POD MĚNDOU, O: Gucci z Mírové ulice, M: Tobiana Beyli pod Měndou, Ch: Křišťál Jiří, Maj: Čekanová Markéta, V1, CAC

Třída vítězů

067  KEY TO MY HEART ARWIN, O:  Golden Jack Sparrow Jabo´s, M: Easy To Love Her Arwin, Ch: Hrdličková Kristýna, Maj: Hrdličková Kristýna,V1, CAC, Klubový vítěz, BOB

Gratulujeme!

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).