Jste zde

Domů

Klubová výstava Mladá Boleslav, 14. 9. 2019

Psi

Třída baby

01    Flame of Love Srebrne Marzenie           PKR.III-67948                  11.5.2019

          O:  Noble Prince Srebrne Marzenie         M:     Yellow Butterfly Srebrne Marzenie

         Ch:  Kabacik Gabriela                                 Maj:  Hrdličková Hana                                          VN1

 

Třída mladých

02    Andy Gema Blue                                        CMKU/YT/87323/18       3.9.2018

          O:  Teddy Stříbrný Artep                             M:     Dianka Big Heart Jolly Bay

         Ch:  Zelenková Zdena                                Maj:  Kravets Olena                                                    D

03    Arny Moravian Darling                              CMKU/YT/87383/18       6.9.2018

          O:  Adesso Via Galibar´s Monchichi        M:     Stella Gold Hradecká hvězda

         Ch:  Václavková Jarmila                             Maj:  Divišová Soňa, Pezlar Lubomír                    D4

04    Elliot Blue.Style                                          CMKU/YT/86929/18       1.4.2018

          O:  Just My Style of Monroe for Ever       M:     Lussy Blue.Style

         Ch:  Maršálová Irena                                   Maj:  Maršál Pavel                                        V1 CAJC

05    Gino Cherri z Anahu                                  CMKU/YT/87667/18       31.3.2018

          O:  Las Vegas Wild Fantasy                      M:     Zafira Cherri z Anahu

         Ch:  Hrdličková Hana                                  Maj:  Olivová Marcela                                               V2

06    Latifann-Lapaj Jolly Bay                          CMKU/YT/87538/18       22.10.2018

          O:  Doriann Grofův bílý dům                     M:     Fella-Fee Jolly Bay

         Ch:  Smelá Renáta                                      Maj:  Smelá Renáta                                               VD3

07    Yukon Effect Eta Carinae                        CMKU/YT/87200/18       7.7.2018

          O:  Royal Boutique Aramis Pride             M:     Chantal Sweet Princess

         Ch:  Matíková Iveta                                      Maj:  Rejlová Irena                                                      D

 

Mezitřída

08    Majestic of  Maryon´s Home                    CMKU/YT/87553/18       2.5.2018

          O:  Hocus Pocus of Maryon´s Home       M:     Elizabeth Bello Piccolo Cane

         Ch:  Hilmerová Babianne                           Maj:  Maršálová Irena                                     V1 CAC

 

Třída otevřená

09    Because I´m Miracle Stříbrné přání      CMKU/YT/75890/17       17.4.2017

          O:  New York Stříbrné přání                      M:     Xmas Miracle Stříbrné přání

         Ch:  Bystrianská Alena                               Maj:  Bystrianská Alena                          V2 res.CAC

10    Benajmin Bohemia Charlott                    CMKU/YT/65053/16       7.7.2016

          O:  Rolls Royce z Dvora Fonovic             M:     Jackie Stříbrný Artep

         Ch:  Říčařová Marcela                                 Maj:  Nosová Jarmila                                                V4

11    Bugatti Chiron Crystal of the York        CMKU/YT/76337/17/18 20.4.2017

          O:  Xenon Crystal of the York                   M:     Sharon Crystal of the York

         Ch:  Petrák Ivan                                            Maj:  Markovcová Jana                                  V1 CAC Klubový vítěz

12    Iason Stříbrný Artep                                  CMKU/YT/76241/17       3.8.2017

          O:  You Are My One Stříbrné přání          M:     Cassiopea Stříbrný Artep

         Ch:  Urbancová Petra                                  Maj:  Klvánek Lukáš                                                 V3

              

Třída vítězů

13    Guess Dark Luna                                       SPKP 8332                      18.9.2014

          O:  Whisky Dark Luna                                M:     Janette Dark Luna

         Ch:  Kyselová Karin                                     Maj:  Pírková Natália, Kyselová Karin     neposouzen

14    Willy Wonka Stříbrné přání                      CMKU/YT/75660/17       31.12.2016

          O:  Veni Vidi Vici Stříbrné přání                M:     Ice Snowflake Stříbrné přání

         Ch:  Bystrianská Alena                               Maj:  Bystrianská Alena                                 V1 CAC

 

Třída veteránů

15    You Are My One Stříbrné přání              CMKU/YT/25892/09       7.8.2009

          O:  Limited Edition Guemart´s                   M:     Xmas Surprise Stříbrné přání

         Ch:  Bystrianská Alena                               Maj:  Bystrianská Alena                     V1, BOV, BOB

 

 

FENY

Třída baby

16   Noraya de Carrera Galibar‘s Monchichi   CMKU/YT/97949/19    31.3.2019

          O:  Best Man Expana´s                              M: Champagne Bubble Stříbrné přání

         Ch:  Derežič Linda                                       Maj:  Lukesová Vendula                                      VN1

 

Třída dorost

17    Anny Hradecká Yessica                           CMKU/YT/87660/18       28.12.2018

          O:  Tesoro del Mundo Yudzhin Blend     M:     Xena Hradecká Yessica

         Ch:  Bezvodová Naďa                                 Maj:  Bezvodová Naďa                                         VN1

18    I Miss You od Šárecké skály                   CMKU/YT/97910/19       10.3.2019

          O:  Damián Radvanické údolí                   M: Crazy od Šárecké skály

         Ch:  Šafaříková Lenka                                Maj:  Kudrnová Zdeňka                                        VN4

19    Jessie Mystery of  Therion                      CMKU/YT/97696/19       4.1.2019

          O:  Rolls Royce z Dvora Fonovic             M: Heidi Mystery of Therion

         Ch:  Kvašňovská Monika                            Maj:  Šťastná Veronika                                         VN2

20    Polly Infiela Cartagena                             CMKU/YT/97809/19       9.2.2019

          O:  Izzi Hradecká Yessica                          M:     Gloria de la Pam´Pommeraie

         Ch:  Pítová Eva                                             Maj:  Horáková Soňa                                               VN

21    Vanessa Sant Monteville                         UKU.0407445                 24.1.2019

          O:  Optimus Prime Dnipro-Talisman        M:     Vivien Versal  Mon Amour

         Ch:  Moraru Ruslana                                   Maj:  Pechová Kristina                                          VN3

22    Zoe La Bella Eta Carinae                         CMKU/YT/97743/19       25.1.2019

          O:  Capricom Eta Carinae                          M:     Uni Keith Anelli Eta Carinae

         Ch:  Matíková Iveta                                      Maj:  Matíková Iveta                                                 VN

 

Třída mladých

23    Adelaine ze Stříbrné Olivy                       CMKU/YT/87667/18       6.12.2018

          O:  Path To Perfection Don´t Stop Me Now     M:      Zoa ze Stříbrné Olivy

         Ch:  Olivová Marcela                                   Maj:  Olivová Marcela                                                 V

24    Aimi Gema Blue                                          CMKU/YT/87325/18       3.9.2018

          O:  Teddy Stříbrný Artep                            M:     Dianka Big Heart Jolly Bay

         Ch:  Zelenková Zdena                                Maj:  Zelenková Zdena                                           VD

25    Arlett Xilly Jitvami                                      CMKU/YT/87401/18       6.9.2018

          O:  Cliff Tom Royal Jitvami                       M:     Xillariss Theni Jitvami

         Ch:  Vaňásková Jitka                                  Maj:  Žádná Beatrice                                               VD

26    Bambi zo Srdca prirody                           CMKU/YT/98263/19       22.3.2018

          O:  Velvet Touch Fortuna jorikas             M:     Konie Metallic Kingdom

         Ch:  Šebeňová Barbora                              Maj:  Zezulová Barbora                                           VD

27    Hawana Dimetrodon                                 PKR.III-70576                  19.8.2018

          O:  Allister My Prince Dimetrodon            M:     Orchidea z Grodu Bielucha

         Ch:  Sosna Grazyna                                    Maj:  Hrdličková Hana                                             V2

28    Charlotte Uli by Hanny Mini Mystery    CMKU/YT/87548/18       16.11.2018

          O:  Yudzhin Blend Tesoro del Mundo     M:     Happy Hanny Mini Mystery

         Ch:  Reissová Hana                                    Maj:  Reissová Hana                                                V4

29    Krasomila of  Maryon´s Home                SPKP 9342                      2.5.2018

          O:  Hocus Pocus of Maryon´s Home       M:     Colette od Pekelské brány

         Ch:  Hilmerová  Babianne                          Maj:  Hilmerová Babianne                V1 CAJC, BOJ

30    Lea Stříbrný Artep                                     CMKU/YT/87043/18       18.5.2018

          O:  Teddy Stříbrný Artep                             M:     Ruby Stříbrný Artep

         Ch:  Urbancová Petra                                  Maj: Urbancová Petra                                              VD

31    Nemesis Stříbrný Artep                            CMKU/YT/87265/18       5.8.2018

          O:  Cliff Tom Royal Jitvami                        M:     Vendy Stříbrný Artep

         Ch:  Urbancová Petra                                  Maj:  Erlebach Zuzana                                            V3

32    Xanthe B. Hekaba                                      CMKU/YT/87623/18       14.12.2018

          O:  Bugatti Chiron Crystal of the York    M:     Rebecca Hall Hekaba

         Ch:  Mrláková Denisa                                  Maj:  Mrláková Denisa                                            VD

 

Mezitřída

33    Annelis Jasmínka Trhové Sviny            CMKU/YT/76661/17       17.12.2017

          O:  Falling Waters Infiela Cartagena       M: Fantaghiró Rose night

         Ch:  Tetourová Miluše                                 Maj:  Tetourová Miluše                                            VD

34    La Bella of Maryon´s Home                     CMKU/YT/87627/18/19 5.5.2018

          O:  Esprit Fiz of Maryon´s Home               M: Yessica of Maryon´s Home

         Ch:  Hilmerová Babianne                           Maj:  Maršálová Irena                                               V3

35    Métis Stříbrný Artep                                  CMKU/YT/87051/18       20.5.2018

          O:  Cliff  Tom Royal Jitvami                       M:     Afrodita of Maryon´s Home

         Ch:  Urbancová Petra                                  Maj:  Urbancová Petra                           V2 res. CAC

36    Moly z Údolí Liberku                                 CMKU/YT/76675/17       7.12.2017

          O:  Tesoro del Mundo Yudzhin Blend    M:     Raio de Sol z Údolí Liberku

         Ch:  Zemková Lenka                                   Maj:  Štefková Blanka                                           VD4

37    You Are Marylin Stříbrné přání               CMKU/YT/87086/18       4.4.2018

          O:  You Are My One Stříbrné přání          M:     Briliant Kiss Silvery Wish

         Ch:  Bystrianská Alena                               Maj:  Spurná Zdeňka                                     V1 CAC

 

Třída otevřená

38    Fella-Fee Jolly Bay                                    CMKU/YT/64501/16/18 7.1.2016

          O:  Whisky Dark Luna                                M:     Ussuria Lee Hekaba

         Ch:  Smelá Renáta                                      Maj:  Smelá Renáta                                                    D

39    Grace Stříbrný Amor                                 CMKU/YT/65244/16       19.8.2016

          O:  Deanje Mad Love                                  M:     First Lady Dimetrodon

         Ch:  Platilová Olga                                       Maj:  Platilová Olga                                 V2 res. CAC

40    Hanah Stříbrný Artep                                CMKU/YT/75659/17       6.2.2017

          O:  Leonard of Maryon´s Home               M:     Vendy Stříbrný Artep

         Ch:  Urbancová Petra                                  Maj:  Landovská Eva                                               VD

41    Happy Hanny Mini Mysrtery                    CMKU/YT/64940/16       2.6.2016

          O:  Just My Style of Monroe for Ever       M:     Buffy Bee Mini Mystery

         Ch:  Reissová Hana                                    Maj:  Reissová Hana                                                V4

42    Hey Amicizia Via Galibar´s Monchichi  CMKU/YT/75867/17       5.5.2017

          O:  Adesso Via Galibar´s Monchichi        M:     Con Te Partiro Galibar´s Monchichi

         Ch:  Derežič Linda                                       Maj:  Lukesová Vendula, Adler Igor                      V3

43    Journey to My Heart Infiela Cartagena   CMKU/YT/53946/15    20.7.2015

          O:  Debonaire´s Hold Me Now                  M:     Eternity de la Pam´Pommeraie

         Ch:  Pítová Eva                                             Maj:  Pítová Eva                                                          V

44    You´Il Never Be Alone                              CMKU/YT/75884/17       25.2.2017

          O:  You Are My One Stříbrné přání          M:     Evanescence Stříbrné přání

         Ch:  Bystrianská Alena                               Maj:  Bystrianská Alena          V1 CAC, BOS, Klubový vítěz

 

Třída vítězů

45    Amour´s Magic Love of  Maryon´s Home      SPKP 9066            15.7.2017

          O:  Amour´s Magic Touch de L´Eden Argente    M:  Colette od Pekelské brány

         Ch:  Hilmerová  Babianne                          Maj:  Hilmerová Babianne                             V1 CAC

46    Lady Geinn Luna York                             CMKU/YT/54407/15       24.11.2015

          O:  David Davidson Kavito                        M:     Yankee Luna York

         Ch:  Nováková Helena                                Maj:  Roubínková Denisa                     neposouzen

 

Třída veteránů

47    Welcome to My Life Stříbrné přání        CMKU/YT/29296/11       11.9.2011

          O:  Impossible Stříbrné přání                     M:     Merry Christmas Stříbrné přání

         Ch:  Bystrianská Alena                               Maj:  Bystrianská Alena                                           V1

 

Třída mimo konkurenci

48    Day Dream Cherri z Anahu                      CMKU/YT/53818/15       20.5.2015

          O:  Yoyk Crystal of the York                      M:     Ginger Rogers Dimetrodon

         Ch:  Hrdličková Hana                                  Matuchová Klára                                           absence

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019 KV 2019

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).