Jste zde

Domů

Mezinárodní výstava Praha, 2.12.2018

posuzoval: Douma Rob, NL

PSI

Třída mladých

3816 Donut Sweet Bazl, Maj: Tomíšek Petr, Absence

3817 Knockout Heartily, Maj: Maj: Divišová Pavla, Výborný2

3818 O´Neill od Půlnočního slunce, Maj: Kolářová Karla, Výborný1, CAJC, BOJ

3819 Tadeas Dog-Lome, Maj: Soukupová Karolína,Velmi dobrý3

Mezitřída

3820 Bacardi Universe z Mezouně, Maj: Šenovský Tomáš,Výborný1, CAC

3821 Bailleys Manor Bohemia, Maj: Carvová Zuzana, Absence

3822 Blossom Bud Petrinstar, Maj: Rambousková Jana,Velmi dobrý3

3823 Famous Dancer Tokelau, Maj: Batalová Leona,Výborný2

Třída otevřená

3824 Burberry Manor Bohemia, Maj: Carvová Zuzana,Výborný2, RCAC, RCACIB

3825 Extremly Rude Kid Baloonek, Maj: Košina Petr,Výborný1, CAC, CACIB, BOB

3826 Garp Kari-Přílepy, Maj: Nedbálková Olga,Velmi dobrý3

Třída šampionů

3827 Downtown 5TH Avenue EQ, Maj: Trýzubská Gabriela,Výborný1, CAC

FENY

Třída dorostu

3828 Peppoli Od půlnočního slunce, Maj: Kalousová Petra,Velmi nadějný1

3829 Ubaka od Kopce Zebína, Maj: Hanilcová Šárka,Velmi nadějný2

3830 Valentinka Od Kopce Zebína, Maj: Eklová Monika,Velmi nadějný3

Třída mladých

3831 Ciara Manor Bohemia, Maj: Švachová Lucie,Výborný

3832 Háta Z Klesinské nory, Maj: Zub Libor,Velmi dobrý

3833 Picant Story Beauty Gremlins, Maj: Pohořalá Martina,Výborný1, CAJC

3834 Rari Anju Beauty Gremlins, Maj: Čekanova Marketa,Výborný3

3835 Sue Dog-Lome, Maj: Rudová Ada,Výborný2

3836 Tabaka Balader, Maj: Hanilcová Šárka,Výborný4

Mezitřída

3837 Bellis Petrinstar, Maj: Janiurková Jaroslava,Velmi dobrý3

3838 Butterfly Petrinstar, Maj: Rambousková Jana,Výborný1

3839 Oh La La Arwin, Maj: Hrdličková Kristýna,Výborný2

3840 Sybilla z Kulíkova, Maj: Vedrová Jitka,Absence

3841 Tina z Ostrova Baber, Maj: Šimková Helena,Absence

Třída otevřená

3842 Felisa Rafonda, Maj: Franc Robert,Výborný2

3843 Leitha od kopce Zebína, Maj: Samek Jaroslav,Absence

3844 Strictly Ballroom Burlesk, Maj: Košina Petr,Výborný1, CAC, RCACIB

Třída šampionů

3845 Bijou von der Martinshöhe, Maj: Schulze Mario,Výborný2, RCAC

3846 Darkenss Lady Tokleau, Maj: Pohořalá Martina,Výborný1, CAC, CACIB, BOS

Třída veteránů

3847 Greysy z Laderova,Franc Robert,Výborný1

Gratulujeme!

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).