Jste zde

Domů » O nás

Přihláška do klubu

Vyplněnou přihlášku vytiskněte a zašlete na adresu

Zdenka Kudrnová

Leopoldova 1681/27

149 00 Praha 11

nebo na e-mail evidence@yorkshire-club.cz

Zápisné 100,- Kč a roční členský příspěvek ve výši 380,- Kč, tj. celkem 480,-Kč uhraďte převodem na účet klubu č. 1451708504/0600  nebo zaplaťte poštovní poukázkou typu C na adresu ekonomky paní Ireny Hanušové, K údolí raků 26, 251 63 Všestary–MenčiceV členském příspěvku je zahrnut poplatek ČKS a ČMKU. Kopii potvrzení o platbě zašlete spolu s přihláškou.

Po obdržení přihlášky, platby a schválení výborem klubu Vám zašleme legitimaci klubu. Současně obdržíte informace pro začínající chovatele a další klubové materiály.

Potvrzení o provedené platbě (útržek složenky) si ponechte pro kontrolu a přiložte si ho k legitimaci jako doklad, že máte členské příspěvky zaplacené. Členské známky nedáváme.

Členství v YC vzniká na základě písemné přihlášky, zaplacení členského příspěvku a souhlasného vyjádření výboru YC.

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle Zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a Směrnice k vedení seznamu členů a pro nakládání s osobními údaji.

Formulář přihlášky do 1. CZ Yorkshire terrier clubu si stáhnete ZDE.

Výbor klubu vydal chovatelskou příručku, která obsahuje základy péče o štěňátko jorkšírského teriéra – od doby jeho převzetí od chovatele až po absolvování první výstavy a bonitace. Příručka stojí 40,- Kč. Pokud o ni máte zájem, zašlete na moji adresu tuto částku žlutou poštovní poukázkou (typ C) a já Vám tuto brožurku obratem zašlu. Platbu můžete poukázat společně s členským příspěvkem, rozpis uveďte na zadní straně složenky. Brožurku pro štěňátko bostonka dostanete od poradkyně chovu, paní Novotné.

Za Výbor

Zdenka Kudrnová

ZPĚT

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).