Sponzoři klubové výstavy

logo

           Giom

Jste zde

Domů

Speciální výstava KFT - 12.4.2014 – CHEMNITZ

Rozhodčí: Reinhard Ritz, D

Třída mladých pes

Damien Esta Quiquilla                                                                                                V1, JCAC,JVDH

Ch. Hobby od Pekelské brány x Andariel Esta Quiquilla

Chovatel a majitel: Moudrá Božena

 

Mezitřída – pes

Nightwish of Darkmoore                                                                                           x

Feniks Orlanda Island x JCh, Charis von PON-Cavallo

Wie Eigentümer x Bettina Witt

 

Teddy Stříbrný Artep                                                                                                  V1 VDH, Res. CAC

Kissy Stříbrný Artep x Luccy Stříbrný Artep

Chovatel a majitel: Petr Urbancová

 

Otevřená třída – pes

Queen of Black moons Henley                                                                               SG 2

Blue Angel of Night Bodyguard Dreamboy x Gin Gin of Bregadoon

Angelika Artman x Patrizia Biegemeier

 

Pino vom Moosgrund                                                                                                 V1 VDH, CAC

Pharao´s Lausbub x Evita vom Moosgrund

Chovatel a nastel: Monika Walenszus

 

Třída mladých – feny

Ulla Opi Ostrov Šán

Hobby od Pekelské brány x Open Your Eyes Stříbrné přání                        V2, R-JCAC, R-JVDH

Chovatel a majitel: Kotková Jana

 

Cleopatra Esta Quiquilla                                                                                            V1, JCAC ,JVDH, BOJ, BOB !!!

Ch. Hobby od Pekelské brány x Baghira Esta Quiquilla

Chovatel a majitel: Moudrá Božena

 

Bonny vom Strohblumengarten                                                                             SG 3

Pharaos Lausbub x Blu Lavigna´s Felicia il piccola

Chovatel a mjitel: Hans – Joa Fickardt

 

Mezitřída – feny

Wyna von PON-Cavallo                                                                                                             SG 2

Chicco of Dancing River x Quina von PON-Cavallo

Gisela u. Jürgen Wittrien x Cornelia Seifert

 

Adriana Lima Angel´s Light                                                                                       V1 VDH, CAC

Ch. O´ti Toti Cambridgeshire x Ch. Ilayn Magic My Sensation

S. Andrijevskaya x Janka Schurter          

 

Otevřená třídy – feny

Wild Rose od Šárecké skály                                                                                     V1 VDH, R-CAC

Hobby od Pekelské brány x Bravo Edition Bohemia Platina

Šafaříková Lenka x Veronika Veselá

 

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).