Sponzoři klubové výstavy

logo

           Giom

Jste zde

Domů

Světová výstava Miláno 2015

posuzovala: PAGANI SONIA (I)

Uvádíme pouze pořadí prvních čtyř v každé třídě.

PSI

Třída dorost

Arthur, maj. Michaela Fulie, Itálie, N1

Třída mladých

Expana´s Best Man, Johanna  Galis, Rumunsko, V1, WJW, BOB Jun.

Sharmnatan´s Around My Heart, Natalia Shandurova, Litva, V2, res.CAC

Jackpot Du Clos De La Belle Heloise, Maguy Gillet, Francie, V3

Guemart Come Fly With Me, Roberto Carboni, Mexiko, V4

Mezitřída

Loli Shop Porsche Cayenne, Marina Petrova, Rusko, V1, CAC

Cabriolet Bohemia Platina, Ingrid Dedková, ČR, V2, res.CAC

Bromas Aparte Maestro, Aleksandr Popov, Rusko, V3

William Chomutovská krása, Janka Schurter, Švýcarsko, V4

Třída otevřená

Smilain Week-End, A. Zinova, Ukrajina, V1

Gudyork Valentin, Nancy Matticchio, Itálie, V2

Bluestaryorky Quick Silver, Milena Frizzi, Itálie, V3

Hunderwood Humphrey Bogart, Henni Krueger, Německo, V4

Třída vítězů

Jhony De Dianium, Josefa Ferrer Sauba, Španělsko, V1, WW, CACIB, BOB

Camparis Gitano, Markus Akermann, Německo, V2, res.CACIB, Vice WORLD WINNER

Mini Shop Wow, Anna Babaeva, Rusko, V3

Hunderwood Heritage, Eric Bernard, Francie, V4

Třída veteránů

Fridstail Ford Focus Focus, Anastasia Totova, VB, V1, WVW, BOB Veteran

Blue Berry Černý Onyx, Jana Zítová, ČR, V2, Vice WORLD VETERAN WINNER

FENY

Třída štěňat

Love Me Issu Plus Beaux Joyaux, Katherine Carrassus, Francie, VN1, BOB Pupp

Lady Harmony ISSU Des Plus Beaux Joyaux, Katherine Carrassus, Francie, VN2

Alemat´s Hermosa, Luciana Lastrucci, Itálie, N3

Třída dorost

Bluestaryorky Aurora, Milena Frizzi, Italie, VN1, BOB Pupp

Chutney Sugar Chilly Keks, Zdenka Kudrnová, ČR, VN2

Pin-Up Girl Dare To Dream, Sara Simonato, Maďarsko, VN3

Baliani Holly Dolly,Liana Krasovska, Litva, VN4

Třída mladých

Grace Kelly Of Exclusive Passion, Marco Di Baldo, Itálie, V1, WJW, BOS Jun.

Lady Sofhy Dei Draghi, Giuseppe All. Dei Draghi Di Aiardi, Itálie, V2

Expa´s Vibrant Tiara, Surak Nogkaew, Thaiwan, V3

Castel D‘argent Julia, Catherine Lebret, Francie, V4

Mezitřída

Mini Shop Sharman-I I, Anna Babaeva, Rusko, V1, CAC

Classic Desing Of New Deal, Katalin Radvansky, Maďarsko, V2, res.CAC

Glitter In Air, Licia Mirmina, Itálie, V3

Never Give Up Of Eve´s Amulet, Eva Szabo, Rumunsko, V4

Třída otevřená

Europe Bohemia Platina, Ingrid Dedková, ČR, V1

Pearlstring Jade Bliss, Eva Gullberg, Švédsko, V2

Precious Diamond Ars Ashanti, Slawomir Lis, Polsko, V3

Raguel Monastery Of La Rabida, Andrej Strnad, Slovensko, V4

Třída vítězů

Rigair Gada Lady´s Hit, Natalija Priladisa, Litva, V1, WW,,CACIB, BOS

Camparis Hollywood Hills, Patrizia Casadei, Itálie, V2, res CACIB, Vice WORLD WINNER

Yes Yes Dark Luna, Virva Klaasio, Finsko, V3

Expana´s I Am The Best, Surak Nogkaew, Thaiwan, V4

Děkuji za zaslání výsledků paní Zdeňce Kudrnové a úspěšným vystavovatelům gratulujeme!

Milano Milano

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).