Sponzoři klubové výstavy

logologo

           

Jste zde

Domů

Klubová výstava I. CZ YTC Mladá Boleslav, 6.9.2014

posuzoval: Otakar Vondrouš, CZ

PSI

Třída baby

001 ANGELO SILVER SNOWFLAKE, O: Ch. Valmont od Šárecké skály, M: Buena Nina Infiela Cartagena, Ch: Jehličková Eva, Maj: Franzová Tereza, VN1

002 FLAMING HEART JAMÍNOVÝ SEN, O: Ch. Bluemajesty´s Silent Assassin, M: Amber Lee Hekaba, Ch: Vondrušková Petra, Maj: Strbačka Petr, VN2

Třída dorostu

003 EMMET ESTA QUIQUILLA, O: Cayenne Pepper Eta Carinae, M: Buena Jezabel Infiela Cartagena, Ch. a Maj: Moudrá Božena, VN1

004 YOPPY STŘÍBRNÝ ARTEP, O: Monty Stříbrný Artep, M: Fleur Stříbrný Artep, Ch: Urbancová Petra, Maj: Schreiberová Dagmar, VN2

Třída mladých

005 ATREY DE CHÉRISSANT, O: Hurmurin Yoko Vekdan, M: Je T´Amie Desirér te D´aimer, Ch. a Maj: Benešová Pavlína, ing., V4

006 BENJAMIN ROSE NIGHT, O: Valmont od Šárecké skály, M: Quinett od Šárecké skály, Ch. a Maj: Pokorná Zuzana, V2

007 DAMIEN ESTA QUIQUILLA, O: Ch. Hobby od Pekelské brány, M: Andariel Esta Quiquilla, Ch. a Maj: Moudrá Božena, v

008 DARE DEVIL DECLAN´S, O: Jc. Declan´s Captain Jack, M: Extra Blandy´s Madeira, Ch. a Maj: Koči Peter, V

009 FALLING WATERS INFIELA CARTAGENA, O: Ch. Gatsby le Magnifique de la Pam´Pommeraie, M: Ich. Eternity de la Pam Pommeraie, Ch: Pítová Eva, Maj: Vondrušková Petra, V3

010 HATCH JE-CU-B, O: Šimon Limelight Joreta, M: Crockett Limelight Joreta, Ch: Cupáková Monika, Maj: Horejšová Andrea, V

011 PORTER ŽLUTÁ ŘEKA, O: Ch. Brilliant Žlutá řeka, M: Haikiki Žlutá řeka, Ch: Tvrdík Jakub, Maj: Komárková Dagmar, V

013 VENI VIDI VICI STŘÍBRNÉ PŘÁNÍ, O: Ch. Silver Poise Phoenix, M: Ch. Xmas Wish Stříbrné přání, Ch. a Maj: Bystrianská Alena, V1, CAJC

Mezitřída

014 BIKWUT-BIKVEJ JOLLY BAY, O: Ch. Golden Moon z Dvora Fonovic, M: Ussuria Lee Hekaba, Ch a Maj: Smelá Renata, V3

015 GIORGIO ARMANI DIMETRODON, O: Ich. You Are My One Stříbrné přání, M: Jch. Grace Kelly Dimetrodon, Ch: Sosna Grazyna, Maj: Platilová Olga, V4

016 TEDDY STŘÍBRNÝ ARTEP, O: Ch. Kissy Stříbrný Artep, M: Luccy Stříbrný Artep, Ch a Maj: Urbancová Petra, V1, CAC

012 VENDELÍN CHOMUTOVSKÁ KRÁSA, O: Ch. Kardinál Nové Kasio, M: Fata Morgana Cambridgeshire, Ch: Bašeová Martina, Maj: Řeháčková Danuše, V2, R.CAC

Třída otevřená

017 CAPTAIN JACK DECLAN´S, O: Ch. Juan Carlos Bakarat, M: Ch. Decoris Scarlet O´Hara, Ch a Maj: Koči Peter, V

018 CERBEROS MINI MYSTERY, O: C. I. B. Frupper Inn Yoki-Go, M: Ulrika Ura Kelečský poklad, Ch a Maj: Reissová Hana, V3

019 ONE-MAN Z DVORA FONOVIC, O: Ch. My Xmas Gift Stříbrné přání, M: Ch. Chupa Chups z Dvora Fonovic, Ch: Halfarová Iva, Maj: Aubrechtová Klára, ing., V4

020 PEPINO HRADECKÁ YESSICA, O: Ch. Focus Bohemia Platina, M: Elizabeth Hradecká Yessica, Ch a Maj: Bezvodová Naďa, V

021 PHAR LAP CHOMUTOVSKÁ KRÁSA, O: Ich. Cody Chomutovská krása, M: Onita Žlutá řeka, Ch: Bašeová Martina, Maj: Spurná Zdenka, V

022 SHERIFF Z ÚDOLÍ LIBERKU, O: Dream od Pekelské brány, M: Xena z Údolí Liberku, Ch: Zemková Lenka, Maj: Maršálová Irena, V2, R.CAC

023 VALMONT OD ŠÁRECKÉ SKÁLY, O: C.I.B. Hobby od Pekelské brány, M: C.I.B. Kate Fantastic Dimetrodon, Ch a Maj: Šafaříková Lenka, V1, CAC

Třída vítězů

024 EAGLE HEART STŘÍBRNÉ PŘÁNÍ, CH., O: Guemart Million Dollar, M: C.I.B. Xmas Wish Stříbrné přání, Ch a Maj: Bystrianská Alena, V1, CAC. Kl.V, BOB

025 EASY RIDER STŘÍBRNÉ PŘÁNÍ, CH., O: Ch. Guemart Million Dollar, M: Ch. Xmas Wish Stříbrné přání, Ch: Bystrianská Alena, Maj: Pernicová Hana, V3

026 ELVIS AZZARO MABONDA, CH., O: C.I.B. Cody Chomutovská krása, M: Aira Tonatia Mabonda, Ch a Maj: Mašková Dagmar, ing., V2, R.CAC

FENY

Třída dorostu

027 CORNELIA Z JAMAXU, O: Bluemajesty´s Silent Assassin, M: Yanine Jasmínový sen, Ch: Gillová Vladimíra, Maj: Kolářová Ivana, N

028 CHARLOTTE OD ŠÁRECKÉ SKÁLY, O: C.I.B. Cody Chomutovská krása, M: C.I.B. Kate Fantastic Dimetrodon, Ch a Maj: Šafaříková Lenka, VN1

Třída mladých

029 AILA DIAMOND BUTTERFLY, O: Royal Talisman Golden Section, M: Coco Chanel Praisee, Ch a Maj: Procházková Hana, V4

030 BUTTERFLY KISSES JASMÍNOVÝ SEN, O: Ch. Bluemajesty´s Silent Assasin, M: Terry Jasmínový sen, Ch a Maj: Vondrušková Petra, V

031 FELEENA MAYA INFIELA CARTAGENA, O: Ch. Gatsby Le Magnifique de la Pam´Pommeraie, M: C.I.B. Eternity de la Pam´Pommeraie, Ch: Pítová Eva, Maj: Drábová Lenka, ABSENCE

032 HAILEY JE-CU-B, O: Šimon Limelight Joreta, M: Crockett Limelight Joreta, Ch: Cupáková Monika, Maj: Houserová Michaela, VD

033 I LOVE NEWS HUNDERWOOD, O: Daily News Hunderwood, M: Exquise Hunderwood, Ch: Bernard Erik, Maj: Jirková Zuzana, V3

034 JUST FOR GALIBAR Z VETRAKU, O: Ch. Adesso Via Galibart´s Monchichi, M: Buffy z Vetraku, Ch: Aubrechtová Klára, Maj: Derežič Linda, V2

035 KAROLÍNKA Z ÚDOLÍ LIBERKU, O: Ich. Double-O-Seven Desire York, M: Sofie z Údolí Liberku, Ch a Maj: Zemková Lenka, V1, CAJC

036 LUSSY BLUE STYLE, O: Ch. Hobby od Pekelské brány, M: Daisy Blue Style, Ch a Maj: Maršálová Irena, VD

037 WANESA STŘÍBRNÝ ARTEP, O: Ch. Kissy Stříbrný Artep, M: Jackie Stříbrný Artep, Ch: Urbancová Petra, Maj: Říčařová Marcela, V

038 ZULEIKA JASMÍNOVÝ SEN, O: Bluemajesty´s Silent Assassin, M: Isabella Jasmínový sen, Ch: Vondrušková Petra, Maj: Mrázková Bohumila, V

Mezitřída

039 BELLA BROSIA JOLLY BAY, O: Golden Moon z Dvora Fonovic, M: Ussuria Lee Hekaba, Ch: Smelá Renata, Maj: Veselá Vlasta, VD

040 FIRST LADY DIMETRODON, O: Ch. Versus Yorex Dimetrodon, M: Ch. Arietta Dimetrodon, Ch: Sosna Grazyna, Maj: Platilová Olga, V1, CAC

041 HELLS BELLS MALÉ POTĚŠENÍ, O: Ch. Peter Pan Stříbrné přání, M: Ch. Primevera Limelight Joreta, Ch a Maj: Dytrychová Jana, V4

042 KLEMENTINE NOVÉ KASIO, O: Ch. Juan Carlos Bakarat, M: Nubia´s Princes Nové Kasio, Ch: Kosařová Věra, Maj: Spurná Zdenka, V2, R.CAC

043 ULLA OPI OSTROV ŠÁN, O: Ch. Hobby od Pekelské brány, M: Jch. Open Your Stříbrné přání, Ch a Maj: Kotková Jana, V3

Třída otevřená

044 AFRODITA OF MARYON´S HOME, O: Ch. Errol Flyn de la Pam´Pommeraie, M: Ch. X-Smile of Little Bunny Fu Fu, Ch: Hilmerová Mária, ing., Maj: Urbancová Petra, V4

045 ALLÓN JOLLY BAY, O: Jaguar Bohemia Platina, M: Ussuria Lee Hekaba, Ch a Maj: Smelá Renata, V

046 BUENA NINA INFIELA CARTAGENA, O: C.I.B. Cody Chomutovská krása, M: Jch. Angelina Fleur Chilly Keks, Ch: Pítová Eva, Maj: Jehličková Eva, V

047 COCO CHANEL PRAISEE, O: Jch. Peter Pan Stříbrné přání, M: Di Laidy King of star, Ch: Lišková Jana, Maj: Procházková Hana, V

048 CONNIE ELIZABETH ÚDOLÍ VRCHLICE, O: Snapshot Camparis, M: Tena Údolí Vrchlice, Ch: Vokálková Daniela, Maj: Benešová Pavlína, Ing., V

049 HALLO DOLLY MALÉ POTĚŠENÍ, O: C.I.B.. Peter Pan Stříbrné přání, M: Ch. Primavera Limelight Joreta, Ch a Maj: Dytrychová Jana, V3

050 I LOVE YOU IGORA-STARS, O: Ch. Eye Of The Tiger Du Domaine Du Monderlay, M: Ch. Suzenn Emili Rose, Ch: Elena Lushnikova, Maj: Lalíková Květoslava, V

051 ISSABEL PIPÍN DE DRÁB, O: Jch. Magic Pipín de Dráb, M: Bouquet of Fruits z Dynastie Chan, Ch a Maj: Drábová Lenka, ABSENCE

052 ODETA ROYAL OF MAGIC, O: Antonio Banderas of Maryon´s Home, M: Diamond Kiss Royal of Magic, Ch: Hájek Martin, Maj: Foltová Tereza, V

053 PICCOLA HRADECKÁ YESSICA, O: Ch. Focus Bohemia Platina, M: Elizabeth Hradecká Yessica, Ch: Bezvodová Naďa, Maj: Caisová Jana, V

054 WELCOME TO MY LIFE STŘÍBRNÉ PŘÁNÍ, O: Impossible Stříbrné přání, M: Mery Christmas Stříbrné přání. Ch a Maj: Bystrianská Alena, V1, CAC, Kl.V, BOS

055 WILD ROSE OD ŠÁRECKÉ SKÁLY, O: Ch. Hobby od Pekelské brány, M: Bravo Edition Bohemia Platina, Ch: Šafaříková Lenka, Maj: Veselá Veronika, V2, R.CAC

Třída vítězů

056 CELEBRITY DECLAN´S, O: Ch. Juan Carlos Bakarat, M: Ch. Decoris Scarlet O´Hara, Ch a Maj: Koči Peter, V3

057 CLEOPATRA ESTA QUIQUILLA, CH., O: Ch. Hobby od Pekelské brány, M: Baghira Esta Quiquilla, Ch a Maj: Moudrá Božena, V2, R.CAC

058 GONE BABY GONE MALÉ POTĚŠENÍ, CH., O: Ch. Best One Bohemia Platina, M: Ch. Primavera Limelight Joreta, Ch a Maj: Dytrychová Jana, V1, CAC

059 ZAFIRA ZOE ČERTÍK, CH., O: Nedy Chomutovská krása, M: Uma Ultima Čertík, Ch: Lalíková Květoslava, Maj: Foltová Tereza, V4

Třída mimo konkurenci

060 VENDY STŘÍBRNÝ ARTEP, O: Ch. Kissy Stříbrný Artep, M: Erry Jackie Stříbrný Artep, Ch a Maj: Urbancová Petra

Třída veteránů

061 BUFFY Z VETRAKU, O: Newll de Kethry, M: Iluminion Gilovam, Ch: Tetourová Klára, Maj: Aubrechtová Klára, ing., V2

062 EMILY BAKARAT, O: Ch. Ukaiali de la Pam´Pommeraie, M: Ch. La Paloma Bakarat, Ch: Zwolinska Anna, Maj: Jirková Zuzana, V1

Děkujeme všem za účast a vítězům gratulujeme!

FOTOGALERIE

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).