Jste zde

Domů

Klubová výstava Mladá Boleslav, 14. 9. 2019

Psi

Třída baby

49     Arnold Boston z Maxova                         CMKU/BOS/4180/19            15.4.2019

          O:  Verdell od Půlnočního slunce             M:     Blueberry Noční strážce

         Ch:  Pelák Ivan                                          Maj: Ratajová Tereza                                                   VN2

50     Carnevil Boston Franklin                        MET.Bost.t.1041/19              2.4.2019

          O:  Baird Hill´s Beat of My Heart            M:     Carnevil Boston Bahama

         Ch:  Magyari Adrienn                                Maj: Magyari Adrienn                                                  VN1

 

Třída mladých

51     Brooklyn Noon Moon                              CMKU/BOS/3969/18            14.10.2018

          O:  Verdell od Půlnočního slunce             M:     Mirabelle od Půlnočního slunce

         Ch:  Berounská Markéta                            Maj:  Berounská Markéta                                                 V2

52     Ezar Sametka                                           CMKU/BOS/4011/18            7.11.2018

          O:  Damon Simply Stunning                     M:     Aila Sametka

         Ch:  Adamec Jiří                                        Maj:  Stránská Monika                                                     V4

53     My Shonic                                                 MET.Bost.t.1045/H/19          14.7.2018

          O:  Mntviews Obsession at Habibi            M:     Sharliz Sweet Surprise

         Ch:  Tsygankova G.                                   Maj:  Magyari Adrienn                                                     V3

54     Kait Klassik Sparkle                                4627/XLIV/18                       9.9.2018

          O:  Ready To Rumble Baird Hill´s            M:     Zing Kait Klassik

         Ch:  Korshunova Larisa                             Maj: Krzeszowska Alina                 V1 CAJC, BOJ, BOB

 

Třída mezitřída

55     Cedrik Bludný kámen                             CMKU/BOS/3742/18            7.3.2018

          O:  Xellus od Kopce Zebína                      M:     Dolores Ideal Boston

         Ch:  Klimešová Eva                                   Maj:  Hlawiczková Vladimíra                                          V3

56     Hoko Hearty Inferior Silesia Canis        PKR.IX-79470                       14.12.2017

          O:  Clown Campbell Baloonek                 M:     Bellet Inferior Silesia Canis

         Ch:  Korczyk Aleksandra                          Maj:  Korczyk Aleksandra                                     V1 CAC

57     Knockout Heartily                                   CMKU/BOS/3926/-18/17      1.11.2017

          O:  Campbell Clans Smooth Criminal       M:     Game On Heartily

         Ch:  Jovanovič Nemanja                            Maj:  Divišová Pavla                                       V2 res. CAC

 

 

Třída otevřená

58     Boston Square Cutie-Pie Louis               SPKP 886/19                          23.7.2017

          O: Tam-Ra‘s Time Traveler To De-Will  M:      My Ex-Girlfriend Alikana

         Ch: Kupková Miroslava                            Maj: Kupková Miroslava                                       V1 CAC

59     Downtown 5TH Avenue EQ                   CMKU/BOS/3600/-17/16      18 22.7.2016

          O: Dorkays No Tell Motel MTNVIEW   M:     Hot Djang! EQ

         Ch: Jani Martin/Leslyn Slagle                   Maj: Trýzubská Gabriela                                V2 res. CAC

60     Kalaya Seduction In Love Alikana        PKR.IX-81652                       27.11.2017

          O: Cold Diamondback Alikana                M:     Mary Jane Alikana

         Ch: Wolanska Langella Miroslawa           Maj: Krzeszowska Alina,Wolanska L. Miroslawa          V3

61     O´Neill od Půlnočního slunce                  CMKU/BOS/3527/17            4.9.2017

          O: Time Traveler to De-Will Tam-Ra´s    M:     Mathio Maid You Look

         Ch: Kolářová Karla                                   Maj: Kolářová Karla                                                        V4

 

Třída vítězů

62     Clown Campbell Baloonek                     CMKU/BOS/2360/14            29.7.2014

          O:  Lamburgini Legacy Campbell Clan´s  M:     Aila Baloonek

         Ch:  Košina Petr                                        Maj:  Trýzubská Gabriela                                       V1 CAC

 

Feny

Třída baby

63     Amy od Potoka Melatina                         CMKU/BOS/4129/19            17.3.2019

          O:  Boston Style Again The First              M:     Rosy Balader

         Ch:  Drábková Lucie                                 Maj:  Netíková Berenika, Netíková Kristina                 VN1

 

Třída dorost

64     All Love Her Jump´n Pink                      CMKU/BOS/4083/19            25.1.2019

          O:  Diesel od Půlnočního slunce               M:     Kaa Elli od Kopce Zebína

         Ch:  Vaňková Lucie                                   Maj:  Vaňková Lucie                                                     VN2

65     Gustava Baloonek                                    CMKU/BOS/4062/19            7.1.2019

          O:  Peja´s Dark´N Debonaire                    M:     Kiss me Honey Arwin

         Ch:  Košina Petr                                        Maj:  Trýzubská Tereza                                                 VN1

66     X´Ejmi Balader                                        CMKU/BOS4119/19             4.2.2019

          O:  Xellus od Kopce Zebína                      M:     Ottavia Balader

         Ch:  Konečná Marta                                  Maj:  Konečná Marta                                                    VN3

 

Třída mladých

67     Dorkis Mineo Manor Bohemia               CMKU/BOS/3975/18            7.10.2018

          O:  Wild Legend Beauty Gremlins           M:     Annabelle Chichiripa

         Ch:  Carvová Zuzana                                 Maj:  Kozáková Nikola                                                    V3

68     EQ & Beutler´s Mind Your Manners    NP 53879502                         16.9.2018

          O:  Clown Campbell Baloonek                 M:     EQ Can´t Touch This

         Ch:  Martin Jani                                         Maj:  Beutler Daphne                                           V1 CAJC

69     Peppoli od Půlnočního slunce                 CMKU/BOS/3312/17            12.5.2018

          O:  Bright & Brindle´s In It To Win It      M:     Mathio Maid You Look

         Ch:  Kolářová Karla                                   Maj: Kalousová Petra                                                      V4

70     Safira Pannon Yaki-Tori                        JR 71433Bst                           23.11.2018

          O:  Baird Hill´s Beat of My Heart            M:     Sara Pannon Yaki-Tori

         Ch:  Petrován Mónika                                Maj:  Petrován Mónika                                                     V2

71     Wicky od Kopce Zebína                          CMKU/BOS/4016/18            7.11.2018

          O:  Downtown 5th Avenue EQ                M:     Pistachio od Kopce Zebína

         Ch:  Trýzubská Gabriela                            Maj:  Nováková Vladimíra                                                 V  

 

Mezitřída

72     Valentinka od Kopce Zebína                  CMKU/BOS/3804/18            19.4.2018

          O:  Downtown 5th Avenue EQ                M:     Nicol od Kopce Zebína

         Ch:  Trýzubská Gabriela                            Maj:  Eklová Monika                                              V1 CAC

73     Víla Zvonilka od Kopce Zebína              CMKU/BOS/3806/18            19.4.2018

          O:  Downtown 5th Avenue EQ                M:     Nicol od Kopce Zebína

         Ch:  Trýzubská Gabriela                            Maj:  Konečná Marta                                      V2 res. CAC

 

Třída otevřená

74     Agy Finch                                                 CMKU/BOS/3198/17            6.2.2017

          O:  Eren von Bursik                                   M:     Yokohama Lakonga

         Ch:  Janček Zdeněk                                   Maj:  Malíček Jan, Siňárová Táňa                                      V

75     Caramella Sweet Bazl                              CMKU/BOS/2953/16            1.5.2016

          O:  Uppy od Kopce Zebína                       M:     Darina od Libušiných lázní

         Ch:  Drmelová Pavla                                  Maj:  Divišová  Pavla                                                         V

76     Love It Or Leave It  By Malzie               PKR.IX-81497                       9.5.2017

          O:  Oh Henry Gunther´s                            M:     Giulietta Starline Avenue

         Ch:  Malitz Nadine                                    Maj:  Malitz Nadine                                                         V3

77     No One But You Arwin                           CMKU/BOS/3319/17            26.4.2017

          O:  In It To Win It Bright & Brindle´s      M:     Key To My Heart Arwin

         Ch:  Hrdličková Kristýna                          Maj:  Hrdličková Kristýna                                                 V

78     Princess Elza od Kopce Zebína               CMKU/BOS/3174/16            10.12.2016

          O:  Campbell Clan´s Lamburgini Legacy  M:     Sendy Idol Park

         Ch:  Trýzubská Gabriela                            Maj:  Konečná Marta                                                       V4

79     Rosy Balader                                            CMKU/BOS/3002/16            24.5.2016

          O:  Kashmere´s New Kid in Town            M:     La Lolita Lexi Balader

         Ch:  Konečná Marta                                  Maj:  Drábková Lucie                                     V2 res. CAC

80     Tamriel od Kopce Zebína                        CMKU/BOS/3438/17            26.6.2017

          O:  Bright & Brindle´s In It To Win It      M:     Kiss Me Honey Arwin

         Ch:  Trýzubská Gabriela                            Maj: Frömmel Miloš                                              V1 CAC

81     Victorie od Kopce Zebína                        CMKU/BOS/3805/18            19.4.2018

          O:  Downtown 5th Avenue EQ                M:     Nicol od Kopce Zebína

         Ch:  Trýzubská Gabriela                            Maj:  Klimešová Eva                                                          V

 

Třída vítězů

82     Oh La La Arwin                                      CMKU/BOS/3405/17            6.6.2017

          O:  Clown Campbell Baloonek                 M:     Hundred of  Kisses Arwin

         Ch: Hrdličková Kristýna                          Maj: Hrdličková Kristýna                   V1 CAC, KV, BOS

83     Rinna Sarah Balader                               CMKU/BOS/3001/16            24.5.2016

          O:  Kashmere´s New Kid in Town            M:     La Lolita Lexi Balader

         Ch:  Konečná Marta                                  Maj:  Frommel Miloš                                        V2 res.CAC

84     Sendy Idol Park                                       CMKU/BOS/2644/-15/14      13.12.2014

          O:  Kashmere´s New Kid In Town           M:     Pebble Idol Park

         Ch:  Michalák Dávid                                 Maj:  Trýzubská Gabriela                                                 V3

 

Třída veteránů

85     Daylight Star Arwin                                CMKU/BOS/1187/09/12       13.5.2009

          O:  Ax Dagbej                                           M:     Be My Baby Arwin

         Ch:  Hrdličková Kristýna                          Maj:  Hrdličková Kristýna                                               V2

86     Giulietta Starline Avenue                        PKR.IX-57883                       13.8.2010

          O:  Rocket Star Man Renea´s                   M:     Doda Emi Stars

         Ch:  Materek Filip                                      Maj:  Malitz Nadine, Krzeszowska Alina              V1 BOV

 

Třída mimo konkurenci

87     La Lolita Lexi Balader                            CMKU/BOS/2435/14            1.10.2014

          O:  Zuran´s 5th Avenue                             M:     Happy Angel Balader

         Ch:  Konečná Marta                                  Maj:  Frömmel Miloš                                                        V1

BOB a BOS

KV 2019

KV 2019 

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019

KV 2019 KV 2019

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).