Klubová výstava, Mladá Boleslav, 5. 9. 2020
Posuzoval: Otakar Vondrouš
PSI
Třída štěňat
45 Born To Be Boss Jump‘n Pink, O: Eq Downtown 5th Avenue, M: Kaa Elli od Kopce Zebína, Ch: Vaňková Lucie, Maj: Sieder Miroslava, VN1
Třída dorostu
46 De Will-Dog I Believe In You, Harry, O: Primo Cavaliere Unforgettable Moment De Will, M: De Will-Dog Evidence of Love, Ch: Silke Pfeiff, Maj: Kolářová Karla, VN1
Třída mladých
47 Atos od Potoka Melatína, O: Boston Style Again The First, M: Rosy Balader, Ch: Drábková Lucie, Maj: Kopecká Jitka, V1, CAJC, BOJ
48 Dobby Petrinstar, O: Bright & Brindle´s In It To Win It, M: Angelina Petrinstar, Ch: Rambousková Jana, Maj: Vacková Lenka, VD4
49 Elvis Petrinstar, O: O´Neill od Půlnočního slunce, M: Butterfly Petrinstar, Ch: Rambousková Jana, Maj: Havlínová Barbora, V2
50 Chester z Ksiestwa Cieszynskiego, O: Elmo Szogo Merkana, M: Devi z Ksiestwa Cieszynskiego, Ch: Borowiecka Katarzyna, Maj: Jendrichovská Máša, VD
51 Zanto od Kopce Zebína, O: Boston Style Again The First, M: Kiss Me Honey Arwin, Ch: Trýzubská Gabriela, Maj: Jendrichovská Máša, Trýzubská Gabriela, VD
52 Zar od Kopce Zebína, O: Boston Style Again The First, M: Kiss Me Honey Arwin, Ch: Trýzubská Gabriela, Maj: Holubcová Jana, V3
Mezitřída
53 Ace Ventura Jump‘n Pink, O: Diesel od Půlnočního slunce, M: Kaa Elli od Kopce Zebína, Ch: Vaňková Lucie, Maj: Poplerová Renata, absence
54 Aurus od Potoka Melatína, O: Boston Style Again The First, M: Rosy Balader, Ch: Drábková Lucie, Maj: Laurichová Eva, V4
55 Ezar Sametka, O: Damon Simply Stunning, M: Aila Sametka, Ch: Adamec Jiří, Maj: Stránská Monika, V1, CAC
56 Flint Sweet Bazl, O: Uppy od Kopce Zebína, M: Dukatella Sweet Bazl, Ch: Divišová Pavla, Maj: Váňová Veronika, V2, r.CAC
57 Szkwal Boston Array, O: Boston Style Be My Love, M: Ballantine Jantarowa Chata, Ch: Szypowicz Hana, Maj: Kalita Jiří, V3
Třída otevřená
58 Brooklyn Noon Moon, O: Verdell od Půlnočního slunce, M: Mirabelle od Půlnočního slunce, Ch: Berounská Markéta, Maj: Berounská Markéta, V1, CAC
59 Knockout Heartily, O: Campbell Clans Smooth Criminal, M: Game On Heartily, Ch: Jovanovič Nemanja, Maj: Divišová Pavla,V2, r.CAC
Třída vítězů
60 Boston Style Again The First, O: Boston Style Wild Wisper of Love, M: Boston Style Z´Devil Wears Prada, Ch: Safronova Svetlana, Maj: Trýzubská Tereza, V1, CAC, KV, BOB
61 O´Neill od Půlnočního slunce, O: Time Traveler to De-Will Tam-Ra´s, M: Mathio Maid You Look, Ch: Kolářová Karla, Maj: Kolářová Karla, V2, r.CAC
Feny
Třída štěňat
62 Allistra Libosad, O: Gunther´s Oh Henry, M: Pistachio od Kopce Zebína, Ch: Trýzubská Tereza, Maj: Trýzubská Gabriela, VN2
63 Black Beauty Jump‘n Pink, O: Downtown 5th Avenue EQ, M: Kaa Elli od Kopce Zebína, Ch: Vaňková Lucie, Maj: Vaňková Lucie, VN1
Třída mladých
64 Brixie Big Heart Bostter, O: Homer, M: Anuška Hop-Trop, Ch: Holubová Lenka, Maj: Hofmanová Barbora, V3
65 Cindy Noon Moon, O: O´Neill od Půlnočního slunce, M: Fantastic Fran od Půlnočního slunce, Ch: Berounská Markéta, Maj: Berounská Markéta, V4
66 Contessa Boston Shutterfly, O: Bello Canebosto, M: Badusha Maly Smok, Ch: Swiekot Jaroslaw, Maj: Zgoda Martin, V1, CAJC
67 Esmeralada Petrinstar, O: O´Neill od Půlnočního slunce, M: Butterfly Petrinstar, Ch: Rambousková Jana, Maj: Rambousková Jana, V
68 Sia od Půlnočního slunce, O: Clown Campbell Baloonek, M: Only One od Půlnočního slunce, Ch: Kolářová Karla, Maj: Kolářová Karla, V
69 Yasmin od Kopce Zebína, O: Boston Style Again The First, M: Harra od Kopce Zebína, Ch: Trýzubská Gabriela, Maj: Trýzubská Gabriela, V2
Mezitřída
70 All Love Her Jump‘n Pink, O: Diesel od Půlnočního slunce, M: Kaa Elli od Kopce Zebína, Ch: Vaňková Lucie, Maj: Vaňková Lucie, V2, r.CAC
71 Gustava Baloonek, O: Peja´s Dark´n´Debonaire, M: Kiss Me Honey Arwin,Ch: Košina Petr, Maj: Trýzubská Gabriela, V1, CAC
Třída otevřená
72 Bellis Petrinstar, O: Bright§Brindles In It To Win It, M: Angelina Petrinstar, Ch: Rambousková Jana, Maj: Janiuroková Jaroslava, V1, CAC
73 Dorkis Mineo Manor Bohemia, O: Wild Legend Beauty Gremlins, M: Annabelle The Scalper´ Ingalls´Chichiripa, Ch: Carvová Zuzana, Maj: Kozáková Nikola, V2, r.CAC
74 Effie Sametka, O: Damon Simply Stunning, M: Aila Sametka, Ch: Adamec Jiří, Maj: Adamcová Petra, V3
Třída vítězů
75 No One But You Arwin, O: In It To Win It Bright & Brindle´s, M: Key To My Heart Arwin, Ch: Hrdličková Kristýna, Maj: Hrdličková Kristýna, V1, CAC, KV, BOB
Třída veteránů
76 Amazing Arya Pro-Nika, O: Golden Jack Sparrow Jabo´s, M: Goldie z Kulíkova, Ch: Prokelová Veronika, Maj: Cihelková Vladimíra, absence
Blahopřejeme!