Jste zde

Domů

Klubová výstava yorkshire terrierů Mladá Boleslav, 8.5.2019

posuzoval: František Polehňa, CZ

PSI

Třída štěňat

Jasper Sweet Dream Dimetrodon, maj.: Hrdličková Hana, VN1

Třída dorostu

Arny Moravian Darling, maj.: Divišová Soňa + Pezlar Lubomír, VN1

Třída mladých

Boomer Julian's Style, maj: Čechová Petra, V1, CAJC

Elliot Blue.Style, maj: Maršál Pavel, V3

Majestic of Maryon’s Home, maj: Maršálová Irena, VD

Merilyn Madson Dnipro-Talisman, maj. Červená Drahomíra, V4

Fashion Party Sex Pistols, maj. Šoltysová Alice, V2

Mezitřída

Bentley Julian's Style, maj: Cechová Petra, V1, CAC

Flamenco Hajduk Gold, maj: Hajduková Renata, absence

Iason Stříbrný Artep, maj: Klvánek Lukáš, V2, RCAC

Třída otevřená

Extrema Eliot Čertík, maj: Lalíková Květoslava, V2, RCAC

Fontego Dei Turchi Galibar’s Monchichi, maj: Vajlavec Anita, V3

Vinetou-Fizz z údolí Liberku, maj: Hajduková Renata, absence

Willy Wonka Stříbrné Přání, maj: Bystrianská Alena, V1, CAC, BOS

Třída vítězů

Porter Žlutá reka, maj: Komárková Dagmar, V2, RCAC

Willy Wonka Wild Fantasy, maj: Šoltysová Alice, V1, CAC

Třída veteránů

Cerberos Mini Mystery, maj: Reissová Hana, V1, BOV

FENY

Třída štěňat

Frixie Royal Blue Lilie, maj.: Klečková Martina, VN2

Charlotte Uli By Hanny Mini Mystery, maj: Reissová Hana, VN1

Xanthe B. Hekaba, maj: Mrláková Denisa, N3

Třída dorostu

Hawana Dimetrodon, maj: Hrdličková Hana, VN1

La Bouche Lovely Companion, maj: Schettlová Sylvie, VN3

La Puntulina Galibar’s Monchichi, Zedníčková Jana, VN2

Třída mladých

Jully Tiny Angel, maj: Červená Drahomíra, VD3

La Bella of Maryon’s Home, maj: Maršálová Irena, VD

Métis Stříbrný Artep, maj: Urbancová Petra, V1, CAJC, BOJ

Nemesis Stříbrný Artep, maj: Erlebach Zuzana, VD

Omega Crystal of the York, maj: Markovcová Jana, VD4

You N’Roses Eta Carinae, Matíková Iveta, V2

Mezitřída

Aglow with love Angel‘s Diamond, maj: Vrzáková Pavlína, V1, CAC

De Luna York from Black Bridge, maj: Ružicková Jana, VD3

Go for it Stříbrné Přání, maj: Bystrianská Alena, VD2

Třída otevřená

Elegante Emily Čertík, maj: Lalíková Květoslava, V3

Grétka Jolly Bay, maj: Smelá Renáta, V2, RCAC

Hey Amicizia Via Galibar’s Monchichi, maj: Lukesová Vendula+Adler Igor, V4

I Love You Lovely Companion,  maj: Schettlová Sylvie, V

Lady Gein Luna York,  maj: Roubínková Denisa, V

Sofia Via z Vetraku, maj: Aubrechtová Klára, V

You Are my Love Stříbrné Přání, maj: Bystrianská Alena, V1, CAC

Třída vítězů

Elettra Marconi Galibar‘s Monchichi, maj: Derežić Linda, V1, CAC, BOB

You’ll Never Be Alone Stříbrné Přání, maj: Bystrianská Alena, V2, RCAC

Třída veteránů

Frupína z Vetraku, maj: Aubrechtová Klára, V1

Gratulujeme!

KV MB

KV MBKV MB

KV MB

KV MB

KV MB KV MB

KV MB KV MB

KV MB KV MB

KV MB

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).