Jste zde

Domů

Mezinárodní výstava psů Brno, 2.2.2019

posuzoval: Ruck Jens, A

PSI

Třída mladých

1836 Elvis  of Maryon´s Home, maj:  Hilmerova Maria Babianne, Výborný1, CAJC, BOJ 

1837 Givenchy  Angel's Fantasy, maj:  Bystrianská Alena, Výborný2 

1838 Hummer  z Dvora Fonovic, maj:  Nečas Lubomír, Velmi dobrý3 

1839 Jay Jay  Nové Kasio, maj:  Hrubá Kamila, Velmi dobrý4 

Mezitřída

1840 Kayo  Zlatá orchidej , maj: Horváthová Dana, Výborný2, RCAC 

1841 Willy Wonka  Wild Fantasy, maj:  Šoltysová Alice, Výborný1, CAC 

Třída otevřená

1842 Alaindelon  Rigair, maj:  Andrianova Tatjana, Výborný1, CAC, CACIB, BOB 

1843 Benjamin  Bohemia Charlott, maj:  Nosová Jarmila, Velmi dobrý4 

1845 Ekoks  Sharker's, maj:  Moraru Ruslana, Výborný2, RCAC 

1846 Zephyr  Bohemia Platina, maj:  Dedková Ingrid, Výborný3 

Třída šampionů

1847 Guess  Dark Luna, maj:  Pirková Natália, Výborný3 

1848 Kessinero  Grand Furor, maj:  Pitirimova Andzhela, Výborný1, CAC, RCACIB 

1849 Prince  Mini shop, maj:  Tsvick Ivetta, Výborný4 

1850 Super Snoopy  Bohemia Platina, maj:  Dedková Ingrid, Výborný2, RCAC 

Třída veteránů

1851 Benjamin  od Tří pramenů, maj:  Vávrová Dana, Výborný2 

1852 You Are My One  Stříbrné přání, maj:  Bystrianská Alena, Výborný1, BOV 

FENY

Třída mladých

1853 De Luna  York from Black Bridge, maj:  Růžičková Jana, Výborný4 

1854 Junior Falpala  Bohemia Platina, maj:  Dedková Ingrid, Výborný3 

1855 Ninette June  Infiela Cartagena, maj:  Lážnovská Martina, Výborný2 

1856 Sicily  Fashion Party, maj:  Moraru Ruslana, Výborný1, CAC 

Mezitřída

1857 Aglow with love  Angel´s Diamond, maj:  Vrzáková Pavlína, Velmi dobrý4 

1858 Barlette  Equalia World, maj:  Domes Alena, Dobrý 

1859 Fairy Amelia  z Dvora Fonovic, maj:  Říčařová Marcela, Výborný2, RCAC 

1860 Hey Amicizia Via  Galibar's Monchichi, maj:  Lukesová Vendula, Výborný3 

1861 Charlotte  Stříbrný Artep, maj:  Urbancová Petra, Výborný1, CAC 

1862 Ultra Fantasy  Sharmnatan's, maj:  Moraru Ruslana, Absence 

Třída otevřená

1863 Deisy de  Chérissant, maj:  Benešová Pavlína, Výborný2, RCAC 

1864 Valentina  Wild Fantasy, maj:  Šoltysová Alice, Výborný1, CAC 

Třída šampionů

1865 Kessinero  Great Fortune, maj:  Kutovaya T., Výborný2, RCAC, RCACIB 

1866 Kiara Warrior  Ars Ashanti, maj:  Kosařová Věra, Absence 

1867 Lucrecia Borgia  of Maryon´s Home, maj:  Hilmerova Maria Babianne, Výborný1, CAC, CACIB, BOS 

Gratulujeme!

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).