PetExpert

Pro majitele registrovaných chovatelských stanic

Jste-li chovatelem, přidejte se do našeho chovatelského programu, který pojistí zdraví předávaných pejsků a kočiček. Vy tak budete mít klid, že Vám je noví majitelé nevrátí zpět v případě nemoci.  A získáte jistotu, že se o ně budou moci postarat nejlépe, jak to jde. Bez nákladů, starostí a rizik.

 

JAK PROGRAM FUNGUJE

Chovatel zaregistruje svou chovatelskou stanici a chovná zvířata. Jakmile bude mít vrh, zaregistruje všechna zvířata a předá majitelům.

Registrovaný chovatel za tuto službu nic neplatí, naopak po aktivaci pojištění ze strany klienta získává odměnu 300 Kč za každé pojištěné štěně.

Vstupní věk štěňat a koťat je od 50. dne věku, ale registrovat štěně nebo kotě do pojištění je možné okamžitě po jejich narození. Pojištění kryje případné zdravotní problémy či úrazy a další – podle sjednané úrovně pojištění.

Každé štěně nebo kotě, které chovatel předá nové rodině, bude mít možnost sjednat si pojištění a získat tak 4 měsíce pojištění zdarma, resp. pojištění za 4 měsíce hradíme MY. Chovatel vůči nám nemá žádný finanční závazek. Podmínkou je to, aby si nový majitel pojištění aktivoval do 7 dnů od předání zvířete. K aktivaci potřebuje aktivační link, který novému majiteli pošleme my nebo postačí aktivační kód, který dostane nový majitel od chovatele a aktivuje si pojištění manuálně přes aktivační stránku: https://www.petexpert.cz/aktivace. Pojištění se poté aktivuje první platbou pojistného.

BENEFITY PROGRAMU

V prvé řadě Vám pomůžeme snížit riziko, že v případě potíží se zdravím předaného koťátka či štěňátka, se mazlíček vrátí do Vaší stanice s problémy. Podmínkou je předání zdravého zvířete bez vrozených vad.

Štěňata a koťata mají možnost získat pojištění jakékoliv úrovně za velmi zvýhodněných podmínek. Nový majitelé, tak nemusí mít strach o své nové členy rodiny, pojištění se vztahuje na úrazy i nemoci a další dle úrovně zvoleného balíčku.

Pojištění platí ihned po aktivaci novým majitelem, je tedy vynechána běžná čekací doba. Jediná čekací doba, která se uplatňuje je 6 měsíců na vybrané ortopedické diagnózy: FCP - odlomený korunní výběžek kosti loketní, OCD- disekující osteochondróza, poranění LCC- předního zkříženého vazu, luxace pately a kyčle, protruze disku- výhřez ploténky, dysplazie kyčle, artritida, artróza.

Pojištění březosti chovného zvířete - chovná fena či kočka, která je zaregistrována v programu PetExpert Chovatel a má po celou dobu členství aktivní pojištění, má nárok na úhradu událostí spojených s březostí, a to již v druhém vrhu, který proběhne v programu PetExpert Chovatel za podmínek, že minimálně 3 předaná zvířata mají sjednané a aktivní pojištění.

Již od roku 2018 pomáháme chovatelům zajistit, aby jejich koťata a štěňata byla zdravá a spokojená v novém domově. Proto jsme navrhli způsob, kterým poskytujeme ochranu pro chovatele a nové majitele.

PODMÍNKY REGISTRACE

Chovatelský program je určen pro řádně registrované chovy psů u Českomoravské kynologické unie a koček registrovaných u Sdružení chovatelů koček v České republice. 

CHCI SE REGISTROVAT

Registrace je bezplatná a můžete ji udělat kdykoliv. Není nutné, aby byla fenka zrovna březí. Při registraci po Vás budeme chtít nejprve email, pod kterým si vytvoříte účet Vaší chovatelské stanice.  Po registraci se dostanete do naší chovatelské aplikace, kde již zaregistrujete svůj chov, poté předávané mazlíčky a nové majitele.

Registrovat se můžete zde: Přehled programu Chovatel v pojištění psů a koček PetExpert

Pojistitelem programu PetExpert je ČSOB Pojišťovna